Jak rychle zhubnout břicho a boky po porodu?

Abyste zhubnula břicho a boky po porodu, měla byste se zamyslet nad tím, co jíte.

Narodilo se vám miminko a vy jste zklamaná z toho, jak vypadá vaše břicho po porodu? Nedělejte si s tím zbytečně „těžkou hlavu“. V podobné situaci se po porodu nachází snad každá žena. Je běžné, že během těhotenství naberete i 10 – 15 kilo. A tato kila navíc, po porodu nikam nezmizí. Při porodu dochází jen k menšímu snížení váhy (váha vašeho miminka, plodové vody, placenty apod.).

Na tom, jak vypadá vaše břicho po porodu, se také nemalou mírou podílí uvolněné svalstvo, vazivo a kůže na vašem břiše.

Abyste zhubnula břicho a boky po porodu, měla byste se zamyslet nad tím, co jíte. Kalorický příjem by měl být pro hubnutí po porodu, o cca 250 – 300 kcal menší, než je váš běžný kalorický příjem. Díky tomu je pak možné začít hubnout o cca 0,5 kila za týden.

Na hubnutí břicha a boků poměrně efektivně funguje celá řada cviků. Už jen tím, že posílíte a zpevníte břišní svaly, bude vaše břicho vypadat podstatně menší. Když se to spojí s vhodným jídelníčkem, uvidíte sama, že už za pár týdnů, začne vaše váha klesat a vaše břicho a boky začnou vypadat podstatně lépe.

Mohlo by vás zajímat: Těhotenské strie na břiše, Porodné na dvojčata, Alergie u kojenců

Pokud hledáte muže, a zkoušíte to přes internet, pak je nutné dodržovat základní bezpečnostní pravidla. Při online seznamování, je nutná zvýšená opatrnost. Žádá vás někdo o finanční pomoc? Tak to rychle „utečte“. Pozor také na to, jaké informace o sobě sdílíte.
Nedá se očekávat, že byste po porodu zhubla za pár týdnů. Takto to opravdu nefunguje. Hubnutí po porodu je pomalý a postupný proces.